Slider - Sunkrystal

Kompletní dodávky na klíč

Připojování střešních FVE
Všechny české distribuční společnosti začaly schvalovat připojování malých střešních FVE do sítě ...číst více

 

ČEZ:
Zájem o připojení nových solárních elektráren je enormní. Několik desítek žádostí již bylo schváleno ...číst více

 

Státu hrozí žaloby až za 40 Mld
Solárníci chystají další žaloby na stát. Celkem mohou získat až 40 miliard. Žalobu nově připravuje Sdružení neúspěšných investorů do fotovoltaických elektráren. Jedná se většinou o malé investory, kteří se soudí o investice a ušlý zisk. Podle fotovoltaické asociace státu hrozí od solárníků žaloby až za 40 miliard. ...číst více

 

ČEPS:
Síť zvládne dalších až 65 MW solární a větrné energie ...číst více

Sunkrystal

Naše společnost vznikla v České republice v dubnu roku 2009. Specializovali jsme se na výstavbu fotovoltaických elektráren výhradně na střechách obytných i průmyslových budov. Fotofoltaiku chápeme jako produkt k získání čisté energie. Abychom podpořili zelenou energii ještě více, rozhodli jsme se v roce 2011 rozšířit naši nabídku i o další zdroje šetřící životní prostředí, jako jsou solární systémy pro ohřev užitkové vody a dotápění nebo tepelná čerpadla.

Vize společnosti SUN krystal je nahradit co nejvíce neekologických zdrojů zelenou energií a šetrně přistupovat nejen k okolí ve kterém žijeme. Nechceme dýchat špinavý a zdraví škodlivý vzduch znečištěný zdroji energie, které jsou nyní možná levnější, ovšem na úkor budoucnosti našich dětí. Ty to jednou vše zaplatí. Nevnímáme fotovoltaiku jen jako obchodní artikl , ale hlavně jako zdroj čisté energie. Neprosíme se o dotace za každou cenu, fotovoltaika je již dnes soběstačná a dotace nepotřebuje. Byli bychom rádi, kdyby to stejně chápali všichni obyvatelé této země. Přejeme si, aby naši zákonodárci dali fotovoltaice šanci se reálně a smysluplně uplatnit.

Sunkrystal 2012 | Kontakt Home Designers, architekt